Hakkımızda

1986 yılında İzmir’de doğmuş olup ilk ve orta öğretimimi İzmir’de tamamladım. Akabinde Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programı bölümüne girip 2006 yılında mezun oldum. Sonrasında Almanya’da üniversite eğitimime devam edip 2010 yılında Türkiye’ye döndüm. (Almanya’da özel sektörde web teknoloji alanında çeşitli çalışmalarım oldu.)

Narlago Yazılım ve Danışmanlık firmasının temellerini 2010 yılında özel sektörde yazılım alanında çalışmaya başlayarak atmış bulundum.

Bir süre yazılım ve zayıf akım projeleri alanında çalıştıktan sonra yaklaşık 10 senelik bir bilgi ve tecrübe birikimi üzerine 2017 yılında kendi firmamı kurdum.

Bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, dünyaca ünlü markalardan aldığı bayiliklerle uzmanlık alanı olan web teknolojileri, bilgi teknolojileri ve güvenlik sistemleri konusunda tanınan ve aranan bir marka olmuştur.

Narlago’nun ana faaliyet alanları; ağ sistemleri ve entegrasyon, veri merkezi, zayıf akım sistemleri, Web teknolojileri, kurumsal hosting çözüm ve ürünleridir. Bu alanlarda sistem entegrasyonu hizmetlerini gerçekleştirirken, aynı zamanda bilişim teknolojilerinde lider ve global iş ortaklarının ürünleri ile müşterilerine bütünsel ve kesintisiz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Narlago, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğünü ön planda tutarak, vizyon, misyon ve kendi değerleri doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar attığı kararlı adımlar ve yaptığı bilinçli atılımlar sayesinde teknolojiyi takip edip, hızlı üretim ve kalite arttırıcı araştırmalarıyla sektörde yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Kalite, Dayanıklılık, Hassasiyet ve Süreklilik ilkelerinde hizmet vermek birinci hedefimiz olmakla birlikte değişmeyen başlık olarak "Müşteri Memnuniyeti" kesinlikle ön planda tutmaktayız. Nasıl ki ürettiğimiz tüm mal ve hizmetler uzun bir zincirin sonunda nitelik kazanıyorsa, müşteri memnuniyetini de böyle bir zincirin son halkası olarak kabul etmek gerekir. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Firmanıza verebileceğimiz hizmetler sizin isteklerinizle doğru orantılı olup en kısa zamanda talep ve isteklerinizi bekleriz.

Firmanızı, değerli müşteri portföyümüzde görmekten onur duyarız.

TOP